Álláslehetőség - KÉMÉNYBOLT

KÉMÉNYBOLT
A füst elszáll, a kémény megmarad!
tanúsított kéményépítő szerelő
Tartalomhoz ugrás
ÁLLÁSAJÁNLATUNK

Cégünk kémények korszerűsítésére, füstjáratok, és égési levegő utánpótlásának kiépítésére keresünk munkatársakat.
Könnyen megtanulható budapesti munka, jó kollektíva, magas fizetés.
Betanított fizikai munkás (kémények beleléséhez. szereléséhez)

Feladatok:
Kémények bélelése, szerelése, tetőkibúvók, tetőkilépők, kéményseprő járdák telepítése

A munkatársunk lehet:
- Pályakezdő (nem szükséges tapasztalat)
Előny:
- Építőipar területén szerzett gyakorlat
- Fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezzen
Kizáró ok:
- Tériszony

Amit kínálunk:
Versenyképes, piaci fizetés
8 órás bejelentett munkahely

E-mailen kemenybolt@gmail.hu, telefonon a 06/20/9123258 telefonszámon vagy személyesen a telephelyünkön 2040 Budaörs, Kamaraerdei út 11. 2.épület 12.iroda.
KÉMÉNYBOLT
KÉMÉNYBOLT (A kéményspecialista)
web: www.kemenybolt.hu
e-mail: kemenybolt@gmail.com
PriDeCo Bt. - H-2040 Budaörs, Kamaraerdei út 47.
Adószám: 21879986-2-13
OTP BANK: 11705998-21264784-0000000